Breadcrumbs

Állásajánlat nyomtatása

Gyakornok műszaki területre

Hivatkozási szám: S240313

Még egyetemre jársz, de jól jönne egy állás, ahol tapasztalatot szerezhetsz, be tud mellette járni az órákra és még szakmai gyakorlatként is elfogadják? Csatlakozz hozzánk!

Kik vagyunk?

Az indítómotor- és generátorgyártás terén jelentős múltra visszatekintő és nagy tapasztalatot felhalmozott multinacionális cég vagyunk.

2021-ben elnyertük az Év Irodája Különdíjat és a nagyvállalati kategória II. helyezését.

Hol vagyunk?

Miskolchoz közel, de már a városon kívül, Szirmabesenyő határában. Ingyenes céges buszjárataink a portánkig visznek, így kényelmesen és gyorsan ideérsz. A főút mellett egy új biciklis út is vezet, ha pedig autóval jössz, ingyen tudsz parkolni.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Iroda- és gyárépületünk új, modern és kényelmes.
  • Rugalmas munkaidőben dolgozunk, így meg tudod oldani a bejárást az egyetemre.
  • Részmunkaidőben is dolgozhatsz nálunk.
  • Betanulásod során fokozatosan fogod megismerni a termékeinket, folyamatainkat.
  • Előrelépési lehetőség, akár fél év után senior gyakornok is lehetsz.
  • Szakmai gyakorlatot szerezhetsz és jó eséllyel indulsz, ha majd  főállásra pályázol nálunk.

Mi lesz a feladatod?

  • Mérnökök munkáját fogod megismerni és támogatni.
  • Folyamatok javításában, fejlesztési intézkedések bevezetésében és követésében fogsz aktívan részt venni.
  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz például Lean elvek, probléma feltáró módszerek, lay-out tervezés és költség elemzés terén.
  • Termeléshez kapcsolódó riportokat és kimutatásokat fogod elkészíteni.
  • Dokumentumokat fogod frissíteni és naprakészen tartani.

Gyakornokoknak ezeket a juttatásokat adjuk a béren kívük:

  • Fél éves bónuszt a belépés napjától, amit akár 8% is lehet.
  • Napi 8 órás munkavégzés esetén a Cafetéria nettó 12.500 Ft.
  • Ha már legalább fél éve nálunk dolgozon senior gyakornok is lehetsz, ami magasabb fizetéssel jár.
  • Munkaidődet rugalmasan tudod beosztani, a plusz óráidat lecsúsztathatod.
  • A bérleteket 100%-ban támogatjuk, illetve ingyenes céges járatokat biztosítunk.
  • Nálunk elvégezheted a kötelező egyetemi szakmai gyakorlatodat.
  • Belső konzulens támogathat téged a diploma munkád megírásában.
  • Szakmai és személyes fejlődésedet azzal is támogatjuk, hogy különböző képzéseken tudsz részt venni.
  • A kantinban reggelizni és ebédelni is tudsz ráadásul a SZÉP kártyát is elfogadják.
  • Az otthonod kényelméből is dolgozhatsz akár 2 napot egy hónapban.
  • Ünnepekkor ajándékkal kedveskedünk.
  • Dolgozói kedvezményprogramunk országszerte biztosít kedvezményeket.

Miért vágj bele?

  • Nálunk megismerheted a gyakorlatban és használni is tudod azt amit az egyetemen tanulsz.
  • Az egyetemi tanulmányaiddal össze tudod hangolni a munkavégzést, rugalmas munkaidő beosztással az órarendedhez alakítva.
  • A munkaerő piacon értékes tapasztalatot szerezhetsz.
  • Gyakornokból akár vezetői pozícióba is fejlődhetsz.

Mikor érdemes jelentkezned?

  • Műszaki karon folytatsz egyetemi tanulmányokat vagy már meg is szerezted a diplomádat.
  • Legalább középfokon tudod használni az angolt szóban és írásban is.
  • Ismered és használod az MS Office eszközöket.
  • Legalább heti 20 órát tudsz vállalni.

Ha szívesen dolgoznál a csapatunkban, jelentkezz még ma az alábbi linkre kattintva!

Érdekesnek találja ezt a lehetőséget?
Úgy érzi alkalmas a feladatok ellátására?

Jelentkezzen!

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Szirmabesenyő
  • Munkaidő: Teljes / Részmunkaidő
  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Munkaterület: Gyártás
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: Nem műszakos

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen?